Wauw! Wat een creativiteit heeft deze vrouw! Neerlands trots Bibi van der Velden represent ons nationaal maar ook internationaal, met haar prachtige creaties. Tijdens haar AIFW-show herst/ winter 2010-11 liet ze ons kennis maken met de bevolking van Afrika. Prachtige ontblote bovenlijven, voorzien van haar sieraden. Materialen uit de Afrikaanse jungle zoals leer, veren en kleurrijke kralen zorgden voor een verhoging van ons adrenalinegehalte.
Ze vertelt een verhaal, laat je op en top vrouw voelen en dit op haar eigen kunstachtige manier. Haar sieraden zijn haute couture. Geïnspireerd door de mystiek van haar jeugd, haar reizen en beeldende kunst, laat de opvallendheid van haar diversiteit spreken.
Bij de Graanmarkt 13 in Antwerpen zijn deze, zeg maar gerust ‘kunstwerken’, te verkrijgen.
De prachtige creaties uit Bibi van der Velden Sphere & Vile Bodies Collection
De collectie van Bibi van der Velden is zeker de moeite waard om alleen al naar te gaan kijken! Zie Bibivandervelden.com voor meer werk.
Reacties (0)