De groene loper in plaats van de red carpet. De ‘slow fashion’ award van de H&M. Een solar dress. Er zijn tal van ontwikkelingen gaande op gebied van bewuste mode. Ook vegan free kleding is er zo eentje. Dat is zoiets als make-up die niet op dieren is getest, maar dan van toepassing op fashion. In dat rijtje past ook de diervriendelijke, luxe clutch van het Engelse Wilby. Een beetje à la Stella McCartney, maar dan dus vooral heel veel clutch! Ok, hier en daar ook een te hebben handtas.
De Bailey
Wilby is bovendien a one-for-one company. Dat betekent dat ze voor iedere verkoop iets terug doen. Een insteek die ook TOMS kenmerkt. Wilby’s plant voor iedere verkoop een boom in Zuid-Amerika. Zo doe je met een aankoop ook nog goed.
Uit de Country collectie van Wilby
Sinds 2013 is het label uitgegroeid tot een gerespecteerd fashion merk. Ondertussen naast clutches ook tassen van het label. Allen 100% diervriendelijk en maatschappelijk verantwoord. Wat het merk vooral probeert duidelijk te maken, is dat high-end fashion niet ten koste hoeft te gaan van het milieu. Dat lukt ze goed!
Ook zin een clutch of tas van Wilby? Check de website. O ja, die tassen zijn dus echt totaal betaalbaar!
Reacties (0)