Maastricht magazine >
lifestyle

Op de foto met Leica x Hermès

Op de foto met Leica x Hermès

Het bekende cameramerk Leica heeft een camera gemaakt waar het hart van menig fashionista, modeblogger en streetstyle fotograaf harder van gaat kloppen. De Leica M9-P Edition Hermès. De twee labels werkten al samen in 2003 en 2009, en dit jaar mogen we dus wederom genieten van een bijzondere, limited edition camera. Zoals we van Hermès gewend zijn staat leer centraal. De body van het toestel en de bijbehorende schouderband zijn gemaakt van cognackleurig kalfsleer uit de ateliers van het Franse label. Het ontwerp van de camera is onder handen genomen door Walter Maria de’Silva, de man die auto’s ontwerpt voor onder andere Alfa Romeo, Audi en Lamborghini.

Artikel begint onder de advertentie

Er zijn twee verschillende sets. De eerste is vanaf deze maand verkrijgbaar en bestaat uit de M9-P body en een lens. Het is wellicht beter om even geduld te hebben en tot juni te wachten. Dan is de tweede set te koop, de Série Limitée Jean-Louis Dumas, vernoemd naar de voormalig directeur van Hermès die betrokken was bij het ontwerpen van de camera. Naast drie lenzen bevat deze set ook nog een fotoboek met persoonlijke foto’s van Jean-Louis en een cameratas.

Het ‘making of’ filmpje toont het vele handwerk.

Als je een Leica x Hermès wil bemachtigen moet je er snel bij zijn. De oplage van de eerste set is 300 stuks, van de tweede set zijn er slechts 100 gemaakt. Op naar de Nederlandse Leica Boutique dus!

 

Gerelateerde blogs

    Reacties (0)

    Geef een reactie

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *